BİZE ULAŞIN
Yenilik & Uzmanlık

Yenilik & uzmanlık

Gravotech vizyon sahibi ve yenilikçi çözümleri geliştirebilen donanımı sayesinde pazarda durmadan gelişimini sürdürmeyi başarmıştır.
1970 yılında gravür materyallerinin üretilmesi ve 80'li yıllardaki nokta vuruşlu markalamanın icadı ile Gravotech, gravür ve kalıcı markalamada dünya lideri haline gelmiştir.

Hedefimiz: teknolojik olarak her zaman en önde olmak

Teknik olarak sürekli gelişen dünyaya uyum sağlamak ve müşterilerimizin hızla değişen gereksinimlerine uymak için "pazarın nabzını yakalamak" son derece önemlidir ve bu rekabette öne geçirecek tek şeydir.

Pro-aktif yeniliklerin entegre edilmesi 

Yenilikçilik öne geçmek demektir. Bu bağlamda, Gravotech aktif olarak birden farklı şekilde bu konuda çalışmaktadır. Pazar ihtiyaçları belirlendiğinde basit ve yenilikçi çözümler anında tarafımızdan geliştirilir ve hizmete sunulur. Yenilik ve Teknoloji Merkezi teknik "bulguları" bir araya getirir ve müşterilere dair yeni çözümleri test eder. Bu yaklaşım hızlı şekilde cevap verir ve endüstriyel aşamaya geçilip geçilmemesine dair karar vermede zamandan tasarruf edilmesine olanak sağlar. Bu, pazarlama aşamasına dek olan sürecin başlangacıdır!

Çoklu teknoloji uyumu 

Gravotech'in gücü farklı taknolojilerin kullanımıyla tasarım, üretim ve kalıcı markalama ve gravür çözümlerinden ve markalanmasından gelmektedir böylece SİZİN ihtiyaçlarınıza cevap verilebilmektedir. 

AR&GE stratejisi araştırmacılar, mühendisler, prototip teknisyenlerden oluşan yüksek performanslı bir takım tarafından belirlenir, patentlenir ve uygulanır.  

 "7nci MOCI ödüllerinin" kazanını Gravotech Yenilikçi Ihracatçı ödülünü kazanır

Stratejimiz son olarak yenilikçi ihracatçı ödülüne layık görülmüştür bu ödül, ilk 1000 uluslararası SME ve ETI arasında yer alan MOCI tarafından verilmiştir. 

         
Gravotech'in yenilikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?