BİZE ULAŞIN
PA plastik markalama

PA poliyamid plastiği markalama

PA plastiklerinin markalanması ve gravürü

Çok iyi mekanik ve termal özellikleri farklı endüstriler için pek çok çözüm sunmaktadır (otomotiv, elektrikli, aydınlatma, tüketici ürünleri ve spor ekipmanı vb).
PA6, PA66 /6, farklı eklemelerle değiştirilmiştir (fiber cam, elastomerler ve plastikleştirenler vb), çeşitler oldukça fazladır ve farklı teknolojiler yüksek kalitede markalamaya olanak sağlar.

İstenilen sonuca ve üretim özelliklerine göre Technifor farklı teknolojiler ve parçalarınızı markalamaya adapte edilmiş olan yapılandırmaları beğeninize sunar:

Lazer markalama Nokta vuruşlu markalama Kazımalı
PA12 plastic laser marking
 
PA66 plastic laser marking
 
PA electrical plastic laser marking
 
Automotive PA Plastic Data Matrix marking
Dot Peen marking on plastic PA66
 
Engraving PA plastic
Scribe marking on plastic

Farklı yöntemler mevcuttur ve Technifor parçanızın yapısını bozmadan hızlı ve etkili sistemleri kullanır:

Lazer ışın ısıtılan yüzeyin renginin çıkartılmasında rol oynar  (koyu plastik üzerine temiz markalama veya temiz materyal üzerinde gri veya siyah markalama). Yüksek kalite ve yüksek hız ile Hibrid lazer PA plastikleri üzerinde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ürünlerin tanımlanması, kameranın okuyabildiği  2D kodları ve her parçanın izlenebilirliği ve takip edilebilirliği, estetik gravür ve kişiselleştirme, lazer markalama ABS plastikleri için olan en uygun çözümdür. 

datamatrix kodlar, UID, parça numaraları, parti numaraları, vb en zorlu izlenebilirlik standartlarına bile uyar, alfanumerik metin, seri numaralar, logolar ve tarih, vb her türlü mekanik bileşen üzerine markalanabilir