BİZE ULAŞIN
Örnekler ve uygulama desteği

Örnekler ve uygulama desteği

Fizibilite çalışmaları, öneriler ve ücretsiz testler ile Technifor projelerinizi direkt olarak destekler ve alt kuruluşların eşsiz ağı sayesinde ana entegrasyon projelerini dünya çapında destekler.

Uygulama labratuvarında uzmanları en uygun teknolojiyi bulur ve ensdüstriyel kalite standartlarına uygun örnekleri çalışır.

 

Technifor application laboratory Demonstration and testing on sample pieces

Uygulama labratuvarı

Markalama teknolojilerinin yer aldığı (lazer, nokta vuruşlu, kazımalı) ve tüm yapılandırılmaların gerçekleştirildiği (entegre edilebilen, sabit, portatif) bu yerde bir markalama hizmeti sunulmaktadır ve parça örnekleriniz test edilip kalite kontrolleri onaylanmaktadır. Bu testlerin size getirileri şunlardır: 

  • ürünlerinize en uygun markalama teknolojisini bulmak 
  • üretim ortamınızda optimal yapılandırma 
  • ideal okuma ve aydınlatma sistemi. Markalama sonuçlarının kapsamlı bir raporu, hız ve derinlik bilgileri ve markalanan parçalara dair diğer öneriler.

Ücretsiz test için parçalarınızı bize ulaştırın

Ücretsiz demo

Türkiye'deki satış ekibimiz bulunduğunuz yerde uygulama demosu yapmak için ayağınıza kadar gelebilir. Kurulumu kolay sistemlerimiz hakkında bilgi almak ve gelişmiş fonksiyonlarımızı incelemek için bize ulaşın!

 

Technifor feasibility studies Industrial pre-production

Fizibilite çalışmaları 

İzlenebilirlik çözümlerinizin tanımlanması için Yenilik ve Teknoloji Merkezimiz tüm gücüyle çalışıyor:

  • Markalama kalitesi 
  • Entegrasyon önerileri 
  • Okuma

Endüstriyel markalama sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübe ile ve dünya çapında 40,000'den fazla kullanılan makinesi ile Technifor üretim hatlarındaki markalama fonksiyonlarına entegre edilebilen izlenebilirlik ve entegrasyon çözümlerini rakipsiz know-how'ı sayesinde beğeninize sunuyor. 

Endüstriyel ön seriler

Bu çalışmalar endüstriyel yapılandırmalarındaki parça fizibilitesini doğrulamanıza olanak sağlayacak ekipman kiralama paketlerine konu teşkil edebilir.