BİZE ULAŞIN
Bir makine, iki enerji, dört versiyon

IMPACT yelpazesiyle vurdukça kazanın

26.02.2018

Bir makine, iki enerji, dört versiyon

Technifor, mikro vuruştaki ustalığı sayesinde tanımlama ve izlenebilirlikte ortaya çıkan ihtiyaçlara adapte olmayı bilmiştir.
Daha kompakt ve daha pratik, IMPACT makineler yelpazesi, şimdi,  iki farklı enerji kaynağı ile hizmetinizdedir.
Üreticilerin her zamankinden daha fazla hıza, hassasiyete ve kaliteye ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçları, ancak IMPACT yelpazesinin, pnömatik ve elektromanyetik bir makinesiyle karşılanabilir.

Çalıştırın, dokunun, markalayın !

Touch & Mark ile IMPACT yelpazesi makineleri tamamen özerktir ve izlenebilirlik yazılımı içindedir. Dokunmatik ekranı ve arayüzün hızlı başlatılması sayesinde, makineyi alır almaz markalamayı başlatabilirsiniz.

Algıla, ayarla, markala !

Motorlu bir Z eksenine sahip makineler I-Sense işleviyle donanmıştır, parçanın yüzeyini algılayabilir ve Z ekseninin pozisyonunu otomatik olarak ayarlayabilirler. Tüm bunlar, operatörün müdahalesine gerek kalmadan gerçekleşir!

Tasarlayın, uyarlayın, markalayın !

Yeni Dynamic Dot Control teknolojisi noktaların yoğunluğunu, arzu ettiğiniz boyut ve markalama derinliğine göre otomatik olarak ayarlar:markalamalar, her türlü uygulamada, okunaklı ve kalitelidir.

 

En hızlısından en net olanına, tüm Technifor makineleri endüstriyel tanımlama ve izlenebilirlik açısından çok önemli hale gelmiştir:zaten alanında öncü olan marka, yeniliklerini sürdürmeye ve ustalığını kanıtlamaya devam etmektedir.

impact-series

Learn more about it